Naše služby

Poradíme při nákupu ojetého automobilu.
Zjistíme diagnostickými programy i jeho opravdový stav.
Postaráme se i o zabezpečení vozu před krádeží.
Provedeme desinfekci vaší klimatizace.

Pro zimní provoz jsme pro Vás připravili řadu nových nabídek za skvělé ceny. Zastavte se a sami uvidíte.

Pneumatiky — nové i prověřené použité, všech rozměru a značek.Hliníkové disky — počítačový designový program vám pomůže při výběru disků ke značce, modelu a barvě Vašeho vozu.
Autodíly — brzdová obložení, kotouče a bubny, spojkové lamely, přítlačné kotouče, ložiska a lanovody, výfuky, těsnění, tlumiče, chladiče a termostaty, písty, kroužky, autoskla, zrcátka, blatníky, kapoty a nárazníky, klínové a rozvodové řemeny, filtry vzduchové, palivové, olejové i pylové, světla, blinkry, stěrače atd.
Autoelektro — rozdělovače a palce, kabely, svíčky zapalovací i žhavící, autobaterie, čidla, snímače, alternátory, startéry, lambda sondy, pojistky a žárovky, řídící jednotky, moduly automatického rozsvěcování světel.
Autoalarmy — přijďte, rádi poradíme a namontujeme, máme i centrální zamykání, elektrické stahováni oken a jiné doplňky.
Autodiagnostika — diagnostika závad, čteni paměti závad řídící jednotky, test akčních členů, základní nastavení, vymazání paměti závad atd.
Servis, opravy testy a čištění vstřiků systému COMMON RAIL.
Náplně — nemrznoucí směsi do chladičů i odstřikovačů, motorové, převodové a hydraulické oleje různých značek, brzdové kapaliny.
STK — připravíme Váš vůz a zařídíme emisní i technickou prohlídku.
Nákup vozu — nechte si zkontrolovat stav a posoudit cenu Vámi vybraných vozů, nedoplácejte na špatný výběr. Posoudíme a poradíme zda Vám nabízené vozy byly či nebyly havarované a zda mají pravdivý počet najetých kilometrů a jaká Vás čeká případná další investice.
Inzerce — máte-li na prodej starší či nové náhradní díly, doplňky nebo celý vůz, můžete je u nás inzerovat.

Akční ceny vstřikovačů Škoda a VW!!!

038130073AG 4.950,- Kč /bez DPH